Szukają oszczędności w pustych kieszeniach !!! .

Odpowiedz

Emotikony
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode włączony
[Img] wyłączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone
Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Szukają oszczędności w pustych kieszeniach !!! .

Re: Szukają oszczędności w pustych kieszeniach !!! .

Post autor: Gość » 13 lut 2013, o 17:59

Ale szybko się spieszą aby zdążyć z wszystkim do końca . Szkołę jakimś cudem przemieś aby pałac był wolny .Wodociągi wydzierżawione aby rdzę oczyszczać w oczyszczalniach . Wycena śmieci jest tylko nie dla wszystkich bo urzędnik poństwowo-społeczny nie wie kto jest samotny i cztery osoby liczy jako jedna .

Re: Szukają oszczędności w pustych kieszeniach !!! .

Post autor: jjhf » 10 lut 2013, o 20:33

Witam. Niczym się nie martwcie. Dzisiaj zabrali Wam staż, jutro zabiorą trzynastkę. Ha ha ha. Niektóż mają bardzoooo pojemne kieszenie. :D

Szukają oszczędności w pustych kieszeniach !!! .

Post autor: magazynier » 29 sty 2013, o 20:18

Chciałbym sie odnieśc do postu na stronie głównej. Bardzo współczuję pracownikom, którym zmiejszono minimalne wynagrodzenie. Jestem pracownikiem z 15 letnim stażem pracy i nie wyobrażam sobie żeby nie mieć dodatkowych pieniedzy za staż pracy. Jeden pracuje 15 lat i więcej inny dopiero zaczyna pracę i co? to samo wynagrodzenie? Zenada, jak tak można okradać ludzi, biednych ludzi. Jak znam zycie to napewno urzędnikom nie zmiejszono wynagrodzenie tylko tym biednym szaraczkom, ktorzy charują fizycznie. Jestem z wami. Trzymajcie się!

Na górę

cron