Gdzie założyć lokatę

Gdzie założyć lokatę

Postautor: stefek » 28 sie 2012, o 20:01

Witam. Może ktoś mi doradzi. Na e-maila dostałem od DB bardzo kuszącą informację w kwestii ich oprocentowania lokat. Żeby byc konkretnym, zainteresowała mnie lokata o stałym oprocentowaniu, ktoś z niej skorzystał i mógłby się podzielić doświadczeniem?
stefek

Re: Gdzie założyć lokatę

Postautor: hania » 26 lut 2014, o 22:26

Chciałabym odkopać ten wątek, ponieważ też interesują mnie sprawy związane z lokatami. Otóż prowadzę firmę i chciałam skorzystać z jakieś oferty lokat dla firm. Czy warto inwestować w ogóle w lokaty? Jakie sa wady i zalety tego typu inwestycji?

Jakie inne inwestycje jeszcze możecie polecić? Ostatnio trafiłam na firmę, która w swojej ofercie ma doradztwo w zakresie planów oszczędnościowych, tutaj na stronie info http://taxcare.pl/inwestowanie/plany-oszczednosciowe - czy korzystaliście już moze z takiego rodzaju inwestycji?
hania

Postautor: aktywnydzialacz70 » 6 maja 2015, o 13:12

można też zdecydować się na konto oszczędnościowe - wpłacasz i wypłacasz kiedy chcesz, przez nieokreślony czas. Większość banków oferuje atrakcyjne oferty dla klientów - oprocentowanie w skali 2-1% to standard.
Przy większym napływie gotówki warto pomyśleć o inwestowaniu w nieruchomości - w perspektywie następnych lat przewiduje się wzrost cen na rynku, więc jest to ostatnia chwila na nabycie fajnego mieszkania czy działki. Oczywiście pośpiech nie jest wskazany, zaleca się specjalistyczną pomoc prawnika, który sporządzi umowę sprzedaży i dopilnuje szczegółów transakcji.
aktywnydzialacz70

Postautor: gelonam » 30 sie 2019, o 11:11

Próbuje odłożyć pieniądze na mieszkanie. Zastanawiałam się czy nie zacząć oszczędzać na lokacie, szukam każdej możliwości, która przybliży mnie do tego celu. Znalazłam takie ogólne informacje o polisolokatach https://fretuslegis.pl/czym-sa-polisolo ... olokatach/ Wczoraj na imprezie firmowej ktoś o nich wspominał. Postanowiłam, że dowiem się czegoś więcej na ten temat. Zależałoby mi na tym, żeby zaoszczędzić jak najwięcej, gdzie mogę liczyć na taką możliwość?
gelonam

Wróć do Sprawy różne