wośp 2015 - Jemielno

wośp 2015 - Jemielno

Postautor: totutotam » 5 cze 2014, o 18:21

Jeśli zbiorą sie chetni wolontariusze to z radością i zupełnie bezinteresownie podejme sie zorganizowania sztabu wośp 2015 w Jemielnie - zainteresowanych zapraszam do kontaktu : sierotkamariola@gmail.com
totutotam
 

Re: wośp 2015 - Jemielno

Postautor: heh » 2 lis 2014, o 15:48

W Jemielnie nie ma szans.
heh
 

Re: wośp 2015 - Jemielno

Postautor: totutotam » 8 lis 2014, o 15:45

Dlaczego nie ma szans? Dlaczego dzieci maja sie tułać do Góry czy gdzieś tam indziej na finał?
totutotam
 

Re: wośp 2015 - Jemielno

Postautor: mieszkanka 1 » 9 lis 2014, o 21:50

Dzieci kwestują na terenie gminy Jemielno, wcale nie muszą "tułać" się do Góry, bo pieniądze może oddać opiekun wolontariuszy, ale chcą pojechać chociażby po to żeby zobaczyć widowiskowe światełko do nieba. Pokazują swoje talenty na zewnątrz bo w Jemielnie nikt ich nie zauważył.Wiem to, bo moje dziecko często tam występuje. Można zarejestrować sztab w Jemielnie i co dalej? Kto włączy się w organizację! Tu trzeba naprawdę wielu ludzi by coś zorganizować. Dyrektor w szkole ma problem z przyciągnięciem do pracy rodziców żeby włączyli się do organizacji festynu szkolnego, a co dopiero WOŚP.
mieszkanka 1
 

Re: wośp 2015 - Jemielno

Postautor: totutotam » 10 lis 2014, o 17:57

Ciesze się, ze ktoś się odezwał w temacie WOSP :) ! Bardzo się cieszę! Niekoniecznie to szkoła musi zakładać Sztab WOSP i organizować Final, może to uczynić spokojnie dom kultury,a przy tym pokazać, że coś robi i coś się dzieje w naszej Gminie. I nie musi to być wielkie wydarzenia, ale takie nasze, dla lokalnej społeczności. I nie potrzeba wielu osób do działania! Ani funduszy. Wystarczy zapał, energia Szefa Sztabu oraz jego Wolontariuszy i odrobina dobrej woli dyrekcji jednostki, przy której sztab jest zakładany. Szef ma za zadanie złożyć wniosek, potem rekrutować wolontariuszy, powołać 3-osobową komisje do liczenia pieniędzy i rozliczyć się z Fundacja WOSP z zebranych środków. Wolontariusze, wiadomo, stoją z puszkami. Żeby zorganizować Final, moim zdaniem, potrzeba wiec "tylko" zapaleńca, który podejmie się zakładanie Sztabu, udostępnienia sali przez szkole lub GOUK, względnie poproszenia np. zaprzyjaźnionej pizzerii lub sklepu o pomoc przy organizacji poczęstunku dla wolontariuszy. A swego czasu wraz z gronem znajomych sami przygotowywaliśmy male co nieco dla członków Sztabu. W ramach części artystycznej Finału można zorganizować np. jasełka w wykonaniu uczniów naszej Szkoły, zaprosić zespól (lub chór ) z Luboszyc, można poprosić nasza zdolną , śpiewającą i grającą młodzież, by wystąpiła oraz skorzystać z Banku Zespołów WOSP. Dzięki Bankowi można zaprosić do naszego Jemielna zespoły, które zagrają bez honorarium, a jedyne potencjalne koszty to zwrot za dojazd. Nie czekajmy na to, aż komuś zechce się chcieć lecz sami przystąpmy do działania. Wniosek o utworzenie Sztabu WOŚP można złożyć do 21 listopada br.
totutotam
 

Re: wośp 2015 - Jemielno

Postautor: mieszkanka 1 » 10 lis 2014, o 21:46

Mam nadzieję, że pani dyrektor GOUK-u przeczyta post i przed wyborami pokaże, że potrafi coś można zorganizować.
mieszkanka 1
 


Wróć do Sprawy różne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron