Sposoby na odchudzanie

Sposoby na odchudzanie

Postautor: regina » 8 wrz 2014, o 19:17

Cześć wszystkim, mam pewien problem. Próbuję się odchudzać, ale za każdym razem popada mnie efekt jojo. Czy jest na to jakiś sposób? Nie mam pojęcia dlaczego tak się dzieje. Dotychczas ćwiczenia i częstsze, ale mniej obfite posiłki wystarczały by waga spadała. I było ok przez jakieś dwa lub trzy miesiące. Później niestety waga leciała ostro w górę! Może i nie stosuję się jakoś super do szczegółowych założeń dietetycznych, bo przede wszystkim ja lubię jeść i gotować. Ale... Zaczyna mi już to przeszkadzać. Myślę nawet o jakichś produktach dietetycznych tego typu http://www.rossnet.pl/Produkty/Produkty ... yczne,4791 bo choćby allevo polecała mi kiedyś kuzynka - ale czy to jest skuteczne? Faktycznie nie chce się po tym jeść? Zależy mi szczególnie na czymś takim na szybko, gdy nie ma czasu zjeść porządnego posiłku, bo zwykle wtedy sięgam po jakiś "zapychacz", w czym upatruję (nie wiem czy słusznie) mój główny problem... Miał ktoś podobne problemy? Jakieś konstruktywne rady? Niestety odchudzanie w moim przypadku to absolutna konieczność.
regina

Re: Sposoby na odchudzanie

Postautor: zaco32 » 1 lis 2018, o 15:38

Najlepszym sposobem jest codzienna dawka ruchu, zwiększenie ilości warzyw w diecie i pamiętanie o koktajlu białkowym po ćwiczeniach :D
zaco32

Re: Sposoby na odchudzanie

Postautor: underwood » 15 mar 2019, o 10:51

Dieta i ruch, to podstawa, by schudnąć.
underwood

Wróć do Sprawy różne