Waska działka - problem

Waska działka - problem

Postautor: poczwarka » 12 sty 2015, o 19:48

Cześć. Mam problem z wąską działką, którą dostałem "w spadku". Nie wiem tak na dobra sprawę co mam z nia zrobić. Kiedyś wydawało mi się, że to nie jest problem bo przeciez są nawet projekty domów na takie działki (http://www.archeton.pl/projekty-domow-na-waska-dzialke). Zdałem sobie jednak sprawę, że będziemy mieli olbrzymi problem z jej zagospodarowaniem, że o kanalizacji nie wspomnę. I chyba jednak jestem coraz bliższy myśli aby się jej pozbyć, tylko... czy to aby na pewno dobry pomysł w tej chwili (niskie ceny gruntów). Może jednak lepiej poczekać rok czy nawet dwa i sprzedać z większym zyskiem? Jakie są Wasze spostrzeżenia? Jestem jakoś nie do końca przekonany co robić, może dyskusja w szerszym gronie pomoże mi podjąć decyzję. Na to liczę.
poczwarka

Re: Waska działka - problem

Postautor: arturraclawski » 26 mar 2015, o 10:16

Teraz raczej nie ma dobrego momentu na sprzedaż nieruchomości, prędzej na inwestycje i zakup. Nawet Warszawa potaniała :)
A wąska działka może mieć zalety - na dłuższym boku można zrobić przydomowy ogród. Z drugiej strony znajomi którzy też mają działkę o nietypowych wymiarach wybudowali zakład produkcyjny swojej firmy, z biurem i magazynem.
arturraclawski

Wróć do Sprawy różne