Przepisy na wielkanocny stół

Tu możesz pisać na każdy temat.

Przepisy na wielkanocny stół

Postautor: Smakoszka » 5 kwie 2012, o 19:26

Co nowego proponujecie na wielkanocny stół? Chciałabym podać coś oryginalnego dla gości. Może Ktoś podzieli się fajnym przepisem:) Pozdrawiam wszystkich Forumowiczów.
Smakoszka

Re: Przepisy na wielkanocny stół

Postautor: Jemiel » 15 paź 2012, o 08:53

Hmm, z oryginalnością w tak tradycyjne święto może być trudno, szczególnie ta kulinarną, ale myślę, że można poszaleć w innych obszarach. Głównie mówię tu o dekoracji stołu, założeniu jakiejś bardzo stylowej sukienki na tę okazję, o kwiatach, oryginalnych pojemniczkach na rzeżuchę, albo ciekawych pomysłach dookoła stołu. Poszukaj też w necie, bo ą talerze, które można zjeść (robione z otrębów) - to na pewno zaskoczy:) Pozdrawiam!
Jemiel

Postautor: Gość » 1 kwie 2015, o 11:46

Aby kreacja była elegancka i jednocześnie oryginalna warto postawić na ciekawe dodatki - chociażby nietypowy wzór narajstopach(fajne są rajstopy w stylu podkolanówek)
Gość

Postautor: Stiepan » 17 gru 2015, o 11:47

Gotowanie może sprawiać wielką przyjemność, ale wobec ogromu przygotowań do świąt może zająć za dużo czasu, w efekcie do świąt usiądziemy zmęczeni ... Nie bez kozery firmy cateringowe przeżywają coraz większą popularność. Biorąc pod uwagę ich asortyment oraz różnorodność potraw grzechem byłoby nie spróbować ;)
Stiepan

Postautor: gelonam » 23 lip 2019, o 06:19

W tym roku święta tak szybko minęły... Nie mogę uwierzyć, że już lipiec. U mnie jak zwykle barszcz a na deser mazurki.
gelonam

Wróć do Hydepark