Ośrodek Zdrowia w Jemielnie

pomysły / dyskusje / problemy

Ośrodek Zdrowia w Jemielnie

Postautor: heh » 13 cze 2014, o 21:19

Gdzie by się nie rozejrzeć, zauważymy że, sąsiadujące gminy mają normalnie działające ośrodki zdrowia. Przynajmniej raz w miesiącu pojawia się, tam specjalista w swojej dziedzinie. Niestety w Jemielnie pomimo ogromnych możliwości jakie posiada nasza gmina samorząd woli dokładać grube pieniążki w schronisko pod lipami które można by przekształcić w ośrodek zdrowia i przy okazji aptekę. Morze jakiś kandydat na Wójta czy na Radnego poszpera w szarych komórkach i zadba o mieszkańców naszej gminy.
heh
 

Re: Ośrodek Zdrowia w Jemielnie

Postautor: mieszkaniec » 14 cze 2014, o 09:21

Jestem za.
mieszkaniec
 

Re: Ośrodek Zdrowia w Jemielnie

Postautor: pacjent » 24 cze 2014, o 13:34

To nie problem w budynku ale w lekarzu.Jest niepunktualny,pracuje ile chce.Nie przestrzega godzin przyjęć w ośrodku.Co na to Komisja zdrowia? Pamiętajcie wybory tuż,tuż...
pacjent
 

Re: Ośrodek Zdrowia w Jemielnie

Postautor: ???? » 26 cze 2014, o 20:49

Budynek po byłej szkole w Jemielnie miał być przeznaczony pod ośrodek zdrowia, ale niestety głupota zwyciężyła nad rozsądkiem. Mamy co mamy. :ugeek:
????
 

Re: Ośrodek Zdrowia w Jemielnie

Postautor: IGIEŁKA » 28 cze 2014, o 20:45

Moi drodzy… Odczepcie się od schroniska!!! Właśnie powstał tam wspaniały grill, nie taki blaszany ale z prawdziwego betonu i szopka gdzie można się bezpłatnie zdrzemnąć. Teraz schronisko na pewno przyciągnie turystów którzy będą się pchali drzwiami i oknami a może kominem jak Święty Mikołaj przynosząc coraz to nowsze niespodzianki od naszego samorządu.
IGIEŁKA
 

Re: Ośrodek Zdrowia w Jemielnie

Postautor: Prezes » 3 lip 2014, o 22:16

Fajnie by było mieć w gminie konkretny ośrodek zdrowia w ,którym pojawiali by się specjaliści, na razie w UE jesteśmy dopiero 10 lat i są ważniejsze sprawy, którym obecnie należy przyznać priorytet. Pozdrawiam.
Prezes
 

Re: Ośrodek Zdrowia w Jemielnie

Postautor: obserwator » 18 lip 2014, o 21:47

No tak. Drzewka usychają, ławeczki stoją w kącie jakby nie miał kto ich ustawić a grill bez rusztów, rozpalony przez promyki słoneczka, zamiast zapachu smażonych kiełbasek wydziela woń rozgrzanego betonu. Wszystko gra, za jedyne 14.243,35 zł warto było (https://www.facebook.com/media/set/?set ... 015&type=1 ). Pozdrawiam. :?:
obserwator
 

Re: Ośrodek Zdrowia w Jemielnie

Postautor: Gość » 9 kwie 2015, o 13:39

heh pisze:Gdzie by się nie rozejrzeć, zauważymy że, sąsiadujące gminy mają normalnie działające ośrodki zdrowia. Przynajmniej raz w miesiącu pojawia się, tam specjalista w swojej dziedzinie. Niestety w Jemielnie pomimo ogromnych możliwości jakie posiada nasza gmina samorząd woli dokładać grube pieniążki w schronisko pod lipami które można by przekształcić w ośrodek zdrowia i przy okazji aptekę. Morze jakiś kandydat na Wójta czy na Radnego poszpera w szarych komórkach i zadba o mieszkańców naszej gminy.


popieram, przydałby się w bliższej okolicy lekarz nie tylko pierwszego kontaktu ale może też kardiolog lub ortopeda...Szkoda że gmina nie potrafi zapewnić mieszkańcom normalnego leczenia.
Gość
 

Re: Ośrodek Zdrowia w Jemielnie

Postautor: Okij » 15 sty 2020, o 08:35

Bubynek sprzedała Gmina pytanie kto na to pozwolił a w Zielonej szkole robi się potajemnie imprezki Dzień Kobiet itd. Więc musimy mieć tą dziadownię czyli ośrodek gdzie ludzie czekają całymi dniami lekarz głuchy ciężko o skierowanie jedyne wyjście to się przenieść do innego miasta o Gmina ma gdzieś ludzi
Okij
 


Wróć do Społeczność

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron