Wywóz śmieci

pomysły / dyskusje / problemy

Wywóz śmieci

Postautor: Mieszkanka » 16 gru 2012, o 11:09

Witam wszystkich mieszkańców Gminy Jemielno. Mam jedno pytanie. Doszły do mnie wiadomości, że teraz za wywóz śmieci będziemy płacić 12 zł za każdą osobe mieszkającą w domu. To chyba jakaś nieporozumienie. Ja mam czwórkę dzieci, babcię i my z mężem dwoje to 7*12=84 zł. Dodam jeszcze, że wywóz nieczystości też podnieśli bez naszej wiedzy. Kosztem biednych ludzi chcą spłacić długi w gminie? To chyba nie tedy droga!
Nie podoba mi się to, że Radni za naszymi plecami uchwalają co im się żywnie podoba. Po to ich wybieramy, żeby dbali o nasze dobro ale coraz bardziej przekonuję się, że osoby przy władzy mają w „nosie” interesy mieszkańców. Tylko aby sobie zapchać kieszenie.
Pozdrawiam
Katarzyna
Mieszkanka

Re: Wywóz śmieci

Postautor: POPIERAM » 16 gru 2012, o 13:49

Popieram przedmówczynię. Dzisiaj jest zebranie wiejskie w tej sprawie napewno sie wybiore. Na dowozie dzieci do szkoły też oszczedzają. Zaraz usłyszymy, ze nie beda palic w szkolnym piecu bo tez trzeba zaoszczędzić. Oni wbija nam ostatni gwóźdż do trumny. Bo jak tu zyć w dzisiejszych czasach. Radni? Co oni takiego dobrego zrobili dla wsi? No co? Nic, a dieta leci. Przyjdą najeść się ciastek, napić kawy. Wystarczy ogladnąć sesje na yt, zeby to stwierdzic. Nie przygotowani przychodzą, patrza jak wiekszośc glosuje to i on podnosi rękę tak zeby czasem się nie wylamać. Żałosne. Pozdrawiam
POPIERAM

Postautor: teżpopieram » 22 sty 2013, o 12:55

Ważne,że w gminie mają ciepło-grzeją bez względu na okoliczności,światła na choince przed gminą też się paliły od świtu do nocy.Jest wiele takich gminnych inwestycji bez sensu.Wystarczy zobaczyć zeznanie finansowe.Boga się nie boją.
teżpopieram

Postautor: WIEJSKIE ZYCIE » 29 sty 2013, o 08:06

Tak popieram poprzedników to nie są radni ?to są bezradni;)kto ich wybrał?pytam kto wy ludzie .a teraz z nas się smieją!o nich świadczą właśnie te ręce głosujace na sesji sami dla siebie nie dla nas biednych ludzi?a gdzie apteka ?nie wspomnę o osrodku zdrowia tzw.chwilówka przyjedzie -odjedzie! -CHODNIK W KIERUNKU CMENTARZA ?JEST NIE NIE MA ,ALE ZA TO OCZYSZCZALNIA JEST W JEMIELNIE SMIECHU WARTE A TERAZ SMIECI PŁATNE TYLKO 12 ZŁ?I TO SA RADNI DLA NAS ONI MYLĄ POJĘCIA NIE ONI DLA NAS TYLKO MY DLA NICH ,ALE LUDZIE ZBLIŻAJA SIE WYBORY MYŚLE ZE ROZSĄDNIE WYBIERZEMY ?TO TYLKO MOZE ZDAZYĆ SIE W JEMIELNIE NA NICZYM SIE NIE ZNAJA?APROPO ... SALI W JEMIELNIE O KIM SWIADCZY TA POSADZKA?BAJORO BAJORO I TEGO NIE WIDZICIE JESZCZE DZIECI NA IMPREZE PROWADZICIE?KTO TO WIDZIAAŁ TE MOKRE ŚCIANY ONE CHYBA PŁACZA TO CO SIĘ DZIEJE W GMINNE JEMIELNO?ALE PRAWDOPODOBNIE GMINNA ROZBUDOWUJE SIE BO MAŁO POMIESZCZEŃ JEST? -
WIEJSKIE ZYCIE

Postautor: aneta » 29 sty 2013, o 15:02

gmina jak gmina :mrgreen:
aneta

Wróć do Społeczność