Dyrektor szkoły w Irządzach nie chce dzieci

problemy / dyskusje / pomysły

Dyrektor szkoły w Irządzach nie chce dzieci

Postautor: Dariusz » 4 kwie 2012, o 17:28

Doszły mnie słuchy, że Dyrektor w Irządzach nie chce zapisać dzieci z Bełcza Wielkiego na rok szkolny 2012/2013. Nie wiadomo jaka jest tego przyczyna. Może ktoś odpowiedzialny za ten stan rzeczy wyjaśni zaistniałą sytuację.
Dariusz

Re: Dyrektor szkoły w Irządzach nie chce dzieci

Postautor: Renata » 5 kwie 2012, o 19:21

Nic mi na ten temat nie wiadomo. Oby to była plotka.
Renata

Re: Dyrektor szkoły w Irządzach nie chce dzieci

Postautor: AgaNov » 19 lut 2015, o 17:35

Trochę mnie to dziwi mówiąc szczerze bo statystyki demograficzne są dla dyrektorów szkół raczej nie przychylne. Szkoły biją się o dzieci ... Podał przykład w mojej rodzinie Michał poszedł do gimnazjum i w trzeciej klasie zainteresował się matematyką. Zaczął rozwiązywać zadania, które normalnie są w liceum. Problem w tym że kiedy zaczął pisać programy komputerowe zaczęły zwracać się do niego firmy i uzyskiwał bardzo dobre recenzje. Gdy jednak okazała się że ma tylko 16 lat zaraz pojawiały się problemy. Tutaj przeszedł z pomocą dyrektor szkoły. Pomógł stworzyć warunki - stypendium naukowe, wsparcie, dodatkowe nauczanie i lekcje indywidualne. Dziś jego prace można zapleść w intrenecie - zobaczcie stronę http://www.kalkulator24.cba.pl
AgaNov

Wróć do Oświata