Wymiana ksiazkami

problemy / dyskusje / pomysły

Wymiana ksiazkami

Postautor: avenue » 20 gru 2014, o 13:47

Znacie się na książkach. Uwielbiam czytać i pochłonąłem już niemalże wszytsko co było dostępne. Kocham każdy rodzaj książek, ale największą miłością darzę kryminały. Znacie może jakichś nowych, dobrych pisarzy? Wiem, że wiele nowych osób pojawia się jeśli chodzi o pisanie książek. Już kilka "perełek" udało mi się wyłowić, ale to niestety ciągle mało. Książki są moją miłością i spedzam nad nimi ogromną ilość czasu. Szukam więc nowych autorów, których książki są warte zainteresowania. Najbardziej cenię sobie kryminały, ale każdy rodzaj może być. Każda propozycja zostanie wzięta pod uwagę, bo brakuje mi już pomysłów. Jak dla mnie te popularne książki są nieco przereklamowane. Ja wolę odkrywać nowych pisarzy. Możecie mi podsunąć jakieś tytuły lub nazwiska? Chciałbym, żeby były to dobre książki nowych osób w świecie literackim. Teraz jest dosyć ciężko wyjść na rynek jeśli chodzi o książki, bo ludzie przestają czytać. Są jednak takie osoby jak ja, które połykają książki. Są może jakieś ciekawe propozycje nowości wydawniczych. Pomożecie.

Mogę wymienić się w gminie Jemielno z "inteligentnymi" ;)
avenue

Re: Wymiana ksiazkami

Postautor: xxx » 12 sty 2015, o 20:07

Dzień dobry. Jeżeli chodzi o kryminały, to zaciekawiły mnie książki Zygmunta Miłoszewskiego i Arnaldura Indridasona. Są mroczne i zakończenia nie da się łatwo przewidzieć. Radzę poszukać. Gdyby były problemy, mam jeden czy dwa tytuły, pożyczę za pośrednictwem biblioteki.
xxx

Re: Wymiana ksiazkami

Postautor: totutotam » 17 sty 2015, o 17:43

Polecam Terrego Pratcheta, o ile ktoś lubi fantasy :-)
totutotam

Wróć do Oświata