Podyplomówka - czy warto??

problemy / dyskusje / pomysły

Podyplomówka - czy warto??

Postautor: pati » 6 lut 2012, o 14:32

Jestem po licencjacie z zarządzania, z pracą niestety nie najlepiej, i znajoma doradziła mi abym zrobił podyplomówkę, np. z kierunek związany z nieruchomościami, bo to obecnie wartościowy zawód według niej. Co o tym myślicie? i jeśli już się zdecyduje na jakieś studia, to czy macie opinie o Wyzszej Szkole Bankowej (studia podyplomowe we Wrocławiu). Dzięki za wypowiedzi w temacie.
pati

Re: Podyplomówka - czy warto??

Postautor: ali » 6 lut 2012, o 19:39

Każda podyplomówka jest dobra, daje wiele możliwości i szansę na lepszą pracę. Pozdrawiam
ali

Postautor: mistrz » 29 lut 2012, o 21:37

Warto robić podyplomówkę, ponieważ pracodawca patrzy na to jak na praktyczną wiedzę, a nie tylko suchą teorię jak np. przy magisterce. Ja skończyłam właśnie WSB jak jeszcze mieszkałam w Opolu - studia podyplomowe Opole, we Wrocławiu nie miałam problemów ze znalezieniem pracy i przyznam, że skończony kierunek na studiach podyplomowych bardzo mi pomógł.
mistrz

Postautor: stefek » 28 sie 2012, o 20:04

a mi szef powiedzial że sfinansuje a pożniej sie wycofał, musiałem sam płacić
stefek

Postautor: tunia » 4 paź 2012, o 18:46

JA skończyłam najpierw jedną podyplomówkę, teraz zaczynam kolejną, a i tak moja sytuacja zawodowa nie uległa poprawie.
tunia

Postautor: poczwarka » 10 wrz 2014, o 21:23

moim zdaniem warto
poczwarka

Postautor: sierotkamariola » 17 wrz 2014, o 12:18

Ja skończyłam dwie podyplomówki. I wg moich obserwacji sprawa wygląda tak: my ( słuchacze studiów podyplomowych ) wiemy, że oni ( wykładowcy ) wiedzą, że my jesteśmy tam ( na tej podyplomówce ) tylko dla papierka. Taka prawda.
sierotkamariola

Wróć do Oświata