Kulturalna Dyrektor GOUK

muzyka / teatr / sztuka / wydarzenia

Kulturalna Dyrektor GOUK

Postautor: jemiołka » 11 mar 2012, o 19:10

DZiś w Jemielnie odbyło sie zebranie wiejskie na którym pani dyrektor GOUK pokazała mieszkańcom wsi |Jemielno Swoją kulturę!Było to żenujące!!!!!!!!!!!! Myślę ze kulturalna osoba powinna zachować NAPRAWDĘ! kulture i podać propozycję współpracy do obecnej pani sołtys a nie atakować piskiem i krzykiem ,którego nikt tak naprawdę nie rozumiał! !SZOK!
jemiołka

Re: Kulturalna Dyrektor GOUK

Postautor: Dawid » 12 mar 2012, o 07:43

W końcu walczy o kulturę...ups przepraszam... o stołek, ciepły gabinet i niezłą kasę za nic
Dawid

Postautor: mania » 16 mar 2012, o 17:29

Macie rację jeśli ktoś klamie i na ciebie pluje to trzeba mówić, że deszcz pada !!! Brawo dla naszej spoleczności ,godne pochwały! a co do wspólpracy z Panią sołtys to sama byłam kilka razy świadkiem jak Pani Dyrektor proponowała współpracę Pani sołtys i nie róbcie z niej ofiary nękanej przez Panią Dyrektor.I to na tyle nasza spoleczności oby tak trzymać !!!
mania

Postautor: noja » 17 mar 2012, o 21:06

po słowie "ups" odrazu wiadomo kto pisze posta( trzeba uważać na używane słowa) drogi M......

Standardowo nasza pani sołtys jest poszkodowana, szkoda tylko, że nie wykazuje się swoją pracą jaką robi w naszej miejscowości (czytaj nic nie robi)t ylko za przeproszeniem klepie 3 po 3 po wsi jacy to ludzie są niedobrzy dla niej, to niech ona będzie przykładem i pokaze nam mieszkańcom jak to być dobrym.
Nasza miejcowa społeczność nigdy nie była zgrana zawsze komuś coś nie pasowałao, ale po nastaniu "naszej szanownej pani sołtys" to już jest totalny galimatjas.
Płakać się chce. To jest dopiero żenada.
noja

Postautor: Dawid » 18 mar 2012, o 19:52

Noja, jeśli wiesz kim jestem to może umówimy się na kawę :) Znasz moje maila ? Poza tym nie napisałem nic złego, abyś bawiła się w detektywa. Po pierwsze napisałem samą prawdę. Po drugie, skłóconym społeczeństwem bardzo dobrze się rządzi. Napisze więcej: najlepiej rządzi się społeczeństwem skłóconym, biednym i zastraszonym. O tym fakcie wiedzą wszyscy na stołkach, a w szczególności nasz Wójt.
Dawid

Postautor: ........! » 18 mar 2012, o 20:27

Sołtys nie jest od robienia imprez ;)pozbierać podatek i popatrzec tu i tam co we wsi sie dzieje od tego jest dom kultury ale hołota nic nie wie i tak pisze aby pisać a do roboty wezcie sie a nie impreza za imprezą a potem bieda pieniędzy chca i do opsu najlepiej zapomogę dostaną dzieci wyżywią i tylko IMPREZY i wine na sołtysa oj narodzie tuskomania na łeb wam bije!na sesjach cyrk we wsi cyrk oj zagrzmi nad wami;) a do koscioła poszło by jedno z drugim?pozdrawiam imprezowiczów' dobranoc
........!

Postautor: 666 » 18 mar 2012, o 20:41

MANIA co ty tu wypisujesz ?to pani gok właśnie robi z siebie ofiare -poszkodowaną?nie byłas na zebraniu?to bys posłuchała mania
666

Postautor: noja » 18 mar 2012, o 21:33

.........! Tu nie chodzi o iprezy bo nie na tym rzecz polega w sołtysowaniu , a na zgranie społeczności zainicjowanie czegoś zeby jakies zgranie bylo, jest taka rozpierducha we wsi że ja takiej nie pamietam brak słów.
Ty jak chcesz to prosze może i do OPS-u chodzisz bo ja nie - a na imprezy i owszem bo one od tego sa zeby na nich być, a i wyobraż sobie ze do KOŚCIOŁA też chodze może ty popatrz sie lepiej na siebie.
noja

Postautor: noja » 18 mar 2012, o 21:37

........! WYPRASZAM SOBIE NAZYWANIE MNIE HOŁOTĄ, bo to może ty nią jesteś i tak na marginesie to ta hołota jest osobą praujaca niepotrzebujaca zapomogi.
noja

Postautor: krzysiek » 18 mar 2012, o 23:17

Ha ha. Ciekawa dyskusja prowadzona między sobą.
krzysiek

Postautor: mania » 19 mar 2012, o 14:11

Właśnie,że byłam na zebraniu i slyszałam co było 666 i podziwiam osobę taką która potrafi powiedzieć prosto w oczy że ktoś beszczelnie kłamie, a że ty nie potrafisz zrozumieć co się mówi to może lepiej się nie wypowiadaj . A co należy do Pani Sołtys to masz rację, tylko to żeby chodzić i klepać głupoty na czyjś temat.
mania

Postautor: 3SRBMH » 19 mar 2012, o 19:25

CO do komentarza ,, noji'' a za po przedniej kadencji naprawdę było zgranie i zjednoczenie ludzi????????? pracowało zaledwie 5, 6 osób no iiiii?na wyborach sołtysa też był podział i dlaczego?a szkodzą jej ci co na nia nie głosowali.tak naprawdę to nie jestem za sołtys obecną !ale nie jest zła widać że się stara ludzie przecież to jej pierwszy rok sołtysowania coś podpowiedzieć coś pogadać ,ale nie u nas tak jest najlepiej nóż w plecy i atakować?a tak naprawdę popatrzeć to większość ludzi ją wybrała sama na stołek nie skoczyła?a głosowało na nią większość!ale chyba może zrezygnować z tego złota ?po co jej się użerać?Lepiej klepać niż ...!a tak tą panią chcieli tak jej pomocą służyli i co TAKI JEST NARÓD W JEMIELNIE.podział totalny.
3SRBMH

Postautor: 666 » 19 mar 2012, o 19:31

Rozpierucha co za słowo?ale naprawdę była i było ją widac gołym okiem na wsi i w około sam na pewno też widziałeś ;) ;) ;) ;)
666

Postautor: xxxx » 20 mar 2012, o 11:38

W związku z naruszeniem zasad Regulaminu Forum - post został usunięty.
xxxx

Postautor: Ania » 20 mar 2012, o 16:25

Uważaj Panie(i) xxx jeśli kogoś oskarżasz o fałszowanie dokumentów to możemy się spotkać w sądzie i jęśli jesteś taki mądry i uważasz że mówisz prawdę to czemu nie podpiszesz sie swoim imieniem i nazwiskiem.Dobrze jest kogoś oczerniać i być anonimowym ale to nie tędy droga Panie(i) xxx.
Ania

Postautor: xxxx » 21 mar 2012, o 08:33

Ania pisze: Uważaj Panie(i) xxx jeśli kogoś oskarżasz o fałszowanie dokumentów to możemy się spotkać w sądzie i jęśli jesteś taki mądry i uważasz że mówisz prawdę to czemu nie podpiszesz sie swoim imieniem i nazwiskiem.Dobrze jest kogoś oczerniać i być anonimowym ale to nie tędy droga Panie(i) xxx.

Przepraszam
xxxx

Postautor: ZZZ » 22 mar 2012, o 13:32

Ulala... Cenzura jak za komuny. :shock:
ZZZ

Postautor: Staszek » 18 lut 2013, o 16:34

Naprawdę to w tej gminie robi coś Antek, zawiózł ludzi w ciekawe miejsca i jego imprezy gromadzą dużo ludzi. Robi więcej niż radni i "PANI DYREKTOR" Powinien zrobić referendum i wywalić radnych z ekspertem Olejnikiem na czele
- MADE IN WĄSOSZ.
Staszek

Wróć do Kultura