Ferie zimowe

muzyka / teatr / sztuka / wydarzenia

Ferie zimowe

Postautor: nudy » 29 sty 2013, o 20:22

Dzień dobry. Czy dom kultury przygotował zajęcia dla dzieci w ferie zimowe?
nudy

Re: Ferie zimowe

Postautor: main » 27 lut 2013, o 06:14

A CZY MŁODZIEŻ BYŁA ZAINTERESOWANA OFERTĄ ATRAKCJI NA FERIE ZIMOWE?
main

Postautor: Mia » 13 sty 2015, o 21:05

A jak jest w tym roku?
Mia

Postautor: Halka » 16 sty 2015, o 16:42

Oferta jest hmm.... żadna :) Nic się nie dzieje bo po co się męczyć? Aby coś zorganizować trzeba mieć o tym pojęcie i pomysły... w Gminie Jemielno jest ich brak. Należałoby ogłosić konkurs w domu braku kultury :)
Halka

Postautor: totutotam » 17 sty 2015, o 17:41

A w Wińsku taki program na ferie: www.gokwinsko.pl
totutotam

Postautor: lalala » 20 sty 2015, o 19:06

Hola Hola nie wypowiadajcie się jak nie wiecie ruszcie swoje cztery litery i idzie się zapytać bo wiem że coś będzie a nie już szukacie nie macie już się czego czepić tylko Domu Kultury?? Wczoraj był teatrzyk i będzie jeszcze więcej atrakcji ale jak komuś ciężko d... ruszyć to niech gupot nie gada...... :x
lalala

Postautor: mrówencja » 23 sty 2015, o 17:36

lalala pisze:Hola Hola nie wypowiadajcie się jak nie wiecie ruszcie swoje cztery litery i idzie się zapytać bo wiem że coś będzie a nie już szukacie nie macie już się czego czepić tylko Domu Kultury?? Wczoraj był teatrzyk i będzie jeszcze więcej atrakcji ale jak komuś ciężko d... ruszyć to niech gupot nie gada...... :x

Gdy przeczytałam powyższe slowa, zatkało mnie! Po to jest forum, aby się wypowiadać! Skoro naród nie wie, jaka jest oferta na ferie to znaczy, że dom kultury ma problem, bo się nie promuje i nie potrafi poinformować mieszkańców o ofercie. O działalności GOUK powinno być głośno w mediach ( lokalna prasa np. "Panorama Leszczyńska" ) i w internecie. GOUK to wizytówka Gminy! Mam nadzieję, że przeoczyłam, ale nie znalazłam ani profilu GOUK na fb ( a fb ma wielką moc ), ani strony www GOUK w Jemielnie. A inne ośrodki takie rzeczy mają i jest to oczywista oczywistość! Mam daleko do Jemielna i faktycznie, ciężki mi ruszyć d... ( jak to napisala osoba przede mną ), by pojawić sie w naszym ośrodku osobiście. Czy dla GOUK jest jakimś problemem wydrukowanie programu ferii na zwykłej drukarce i porozwieszanie informacji w sołectwach? Czy to takie trudne i skomplikowane? Nie sądzę! Mam prawo się czepiać domu kultury, podobnie jak i wszyscy mieszkańcy, bo zaspokojenie niezbędnych potrzeb w zakresie kultury należy do zadań obowiązkowych gminy !!! ( zainteresowanych zapraszam do poczytania ustawy o samorządzie ) A skąd gmina bierze kasę na te zadania? Heh, pozdrawiam podatnikow...
mrówencja

Postautor: lala » 25 sty 2015, o 15:56

Jutro jak by pani nie wiedziała jest wyjazd do kina i jakoś dużo dzieci wiedziało i jedzie więc niech Pani nie wymyśla bo afisze wiszą co będzie i z tego co widziałam na facebook tez są dodane afisze ale skoro Pani nie potrafi czytać to proszę nie gadać bzdur i robić zamieszania :o
lala

Postautor: mrówencja » 25 sty 2015, o 18:01

W mojej wiosce afiszu brak. Codziennie obok niej przechodzę. Proszę o link do fb, chętnie spojrzę. Ale żal mi kogoś,kto rzeczowe argumenty i moje prawo do wyrażania własnych przekonań określa jako robienie zamieszania :?: . Forum jest po to, by dyskutować i ja się tego trzymam. :twisted:
mrówencja

Postautor: AganieszkaNov » 21 lut 2015, o 21:11

Powinno być tak jak kiedyś było. Wyjeżdżałam z moim bratem na zimowiska w góry zakładu pracy organizowały wyjazd. Oczywiście trzeba było za wszystko płacić, było jakieś dofinansowanie. Nigdy w żadnym domu kultury na feriach nie byłam. Dziś jednak inne czasy ...
AganieszkaNov

Postautor: whitegreen80 » 19 mar 2015, o 12:09

Tusz do drukarki kosztuje jak i papier, może dom kultury wychodzi z założenia że woli te pieniądze wydać np. na plastelinę na zajęcia albo inne materiały.
whitegreen80

Postautor: moris » 28 paź 2015, o 20:19

Co tam w GOUK?
moris

Postautor: nowinek » 6 gru 2015, o 15:01

Pusto, cisza. chociaż słyszałem, że były andrzejki za zamkniętymi drzwiami. Tylko sami swoi.
nowinek

Postautor: moris » 7 gru 2015, o 19:22

Chyba mi smutno. Ja też chcę ciekawie spędzać czas w GOUK.
moris

Wróć do Kultura