Piłka nożna w gminie.

kluby / rozgrywki / wyniki

Piłka nożna w gminie.

Postautor: NowyGórski » 13 sie 2014, o 01:09

Czy waszym zdaniem w naszej gminie nie powinno być jednego, poważnego klubu piłkarskiego występującego co najmniej w Klasie Okręgowej? Myślę, że obiekty do trenowania (orlik, hala, boisko trawiaste) mamy i potrzebny nam jest tylko ktos kto zbierze ludzi i sie tym wszystkim zajmie, oczywiscie jedna osoba nie da sobie rady. Pieniadze na dojazdy zawodnikow na mecze i treningi by sie znalazly. Wiadomo ze nikt za darmo nie bedzie robil tak wiec jesli takiemu trenerowi daloby sie przynajmniej 500 zl na miesiac to mysle ze wykonywalby swoją prace bardzo dobrze i z pasją. Co wy o tym myślicie? Nie chcielibyscie sie przejsc w niedzielne popołudnie i pokibicowac? Proszę o poważne odpowiedzi. Pozdrawiam.
NowyGórski

Re: Piłka nożna w gminie.

Postautor: Qwerty » 30 paź 2017, o 16:57

Jeżeli pieniądze by się znalazły to jetem jak najbardziej za tym aby taki klub powstał. Tylko skąd te pieniądze wziąć? Zebranie ludzi akurat problemem nie będzie, bo pytałem mieszkańców i jest wielu chętnych do grania i założenia klubu. Problemem jest wiedza jak taki klub założyć gdzie pójść i co trzeba zrobić i skąd na to pieniądze wziąć. Jeśli ktoś mi tu dokładnie rozpisze gdzie trzeba się zgłosić aby założyć klub i jak załatwić na to pieniądze to takowy klub powstanie :) Pozdrawiam i licze na odpowiedź :)
Qwerty

Wróć do Sport