Bezpłatne szkolenia dla mieszkańców Prince2 i Agile2

kupię / sprzedam / oferuję / szukam

Bezpłatne szkolenia dla mieszkańców Prince2 i Agile2

Postautor: LauraS » 22 sty 2019, o 08:22

Dzień dobry,

Serdecznie zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w bezpłatnym projekcie "Nowe kwalifikacje szansą na zatrudnienie”, który współfinansowany jest przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Uczestnicy projektu mają możliwość wzięcia udziału w bezpłatnym szkoleniach z zakresu zarządzania projektami według międzynarodowych metodyk: Prince2 Foundation i AgilePM Foundation.

Prince2 Foundation i AgilePM Foundation są to akredytowane szkolenia, po których po zaliczeniu egzaminu każdy uczestnik otrzymuje międzynarodowy certyfikat.


W projekcie mogą wziąć udział osoby, które w chwili przystąpienia do projektu spełniają łącznie niżej wymienione kryteria:

- ukończyły 18 r. życia (tj. od 18 urodzin) – wiek określany jest na podstawie daty urodzenia i ustalany w dniu rozpoczęcia udziału w projekcie tj. w pierwszym dniu udziału we wsparciu w ramach projektu.
- z własnej inicjatywy są zainteresowane podnoszeniem poziomu kompetencji/kwalifikacji zawodowych w formach pozaszkolnych,
- nie prowadzą działalności gospodarczej,
- nie uczą się (tj. nie uczestniczą w kształceniu w zorganizowanych formach edukacji),
- zamieszkują (tj. w rozumieniu Kodeksu Cywilnego przebywają z zamiarem stałego pobytu) w województwie dolnośląskim na terenie Obszarów Strategicznej Interwencji tj.: Legnicko-Głogowskiego Obszaru Interwencji lub Obszaru Interwencji Doliny Baryczy lub Obszaru Interwencji Równiny Wrocławskiej lub Obszaru ziemi Dzierżoniowsko-Kłodzko-Ząbkowickiej lub Zachodniego Obszaru Interwencji.

Terminy i miejsca szkoleń:

- Góra: 15-17.02 Prince2 ; 22-24.02 AgilePM
- Wołów: 22-24.02 Prince2;15-17.02 AgilePM
- Środa Śląska: 22-24.02 Prince2; 1-3.03 AgilePM

W przypadku zebrania grupy ok. 20 osobowej przez Państwa, takie szkolenia mogą odbyć się w wybranej przez Państwa lokalizacji oraz terminie. Przy zebraniu grupy jest możliwość zorganizowania innych akredytowanych szkoleń np. M_o_R Foundation, Change Management Foundation- więcej szkoleń --> https://processteam.pl/szkolenia-akredytowane/


Aby zgłosić się do projektu należy przesłać do mnie skan formularza zgłoszeniowego oraz załącznika nr 3 deklaracja uczestnictwa do 1 lutego - zainteresowane osoby bardzo proszę o kontakt mailowy, wtedy prześlę potrzebne dokumenty.

Jeżeli będą mieli Państwo jakiekolwiek pytania, chcieliby Państwo z nami nawiązać współpracę dot. utworzenia grupy, chętnie udzielę więcej informacji telefonicznie lub e-mailowo, zapraszam do kontaktu.

Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego dnia,
Laura Słomiany
tel.: 506 816 408
e-mail: laura.slomiany@processteam.pl
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
LauraS
 
Posty: 1
Rejestracja: 22 sty 2019, o 08:10

Wróć do Ogłoszenia drobne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron