praca dla budowlańców od zaraz

praca dla budowlańców od zaraz

Postautor: stefek » 16 cze 2015, o 15:06

Wakacje to świetny okres by zrobić zaległy remont. Dzieci wyjeżdżają, więc jest trochę spokoju i więcej miejsca w domu wiec można wykorzystać ten czas. dlatego nie dziwi że w tym okresie jest największe zapotrzebowanie na fachowców w tej branży.
Jak do nich dotrzeć ?
Jak oni mają się dowiedzieć że ktoś może ich zatrudnić ?
Chciałem zaproponować wam stronę umożliwiającą składanie zleceń na wykonanie konkretnych prac.
Oferta jest obfita i bardzo różnorodna. Od sprzątania mieszkań, poprzez tłumaczenia, czy pracę w ogrodzie.
Są nietypowe na przykład wakacje za posadzenie drzewek w willi nad morzem. Kiedyś mój kuzyn załapał się na drobny remont i malowanie mieszkania na Teneryfie.
W tej ofercie tradycyjnie najwięcej jest ofert prac przy budowie i remoncie http://oferia.pl/zlecenia/budowa-remont . Wystarczy wyszukać interesujące nas oferty, aplikować do tych co nas interesują i mamy już pracę.
A wakacje ?
Ja już zamówiłem na wrzesień ....
stefek

Re: praca dla budowlańców od zaraz

Postautor: Karollka » 25 cze 2015, o 11:09

ofert pracy zdaje się że jest najwięcej w agencjach zatrudnienia - na portalach bywa że oferty są nieaktualne. Tymczasem agencje zatrudnienia mają dostęp do bieżącej rekrutacji w firmach.
Karollka

Re: praca dla budowlańców od zaraz

Postautor: Tadek » 28 sie 2015, o 14:11

Moim zdaniem ciekawa praca dla budowlańców jest przy montażu i wykończeniudomów kanadyjskich. Biorąc pod uwagę mnogość pobliskich lasów nie byłoby problemu z budulcem ;)
Tadek

Wróć do Sprawy różne